Kontakt

ULTRA GROS D.O.O. 

 

Adresa: Rudeška cesta 14, 10000 Zagreb

E-mail: ultragros@ultragros.hr

Telefon: +385 1 6055 688, +385 1 6055 679

Fax: +385 1 6055 690

 

UPRAVA DRUŠTVA ULTRA GROS d.o.o.

Ime: Marjo Jukić

Funkcija: Direktor

E-mail: marjo.jukic@ultragros.hr

 

Ime: Maja Pasarić

Funkcija: Tajnica

E-mail: ultragros@ultragros.hr

 

FINANCIJE I RAČUNOVODSTVO

Ime: Martina Banjac

Funkcija: Voditelj računovodstva i financija

E-mail: martina.banjac@ultragros.hr

 

Ime: Sanja Galetić

Funkcija: Administrativni i financijski poslovi

E-mail: sanja@ultragros.hr

 

KOMERCIJALA

Ime: Anita Poslek

Funkcija: Voditelj nabave, marketinga, uvoza i robne marke

E-mail: anita@ultragros.hr

 

NABAVA

Ime: Ana Matak

Funkcija: Voditelj programa neprehrane

E-mail: ana.matak@ultragros.hr

 

Ime: Amir Juhović

Funkcija: Voditelj programa prehrane i HoReCa programa

E-mail: amir@ultragros.hr

 

Ime: Marina Balen

Funkcija: Asistentica HoReCa programa

E-mail: marina.balen@ultragros.hr

 

ROBNA MARKA I UVOZ

Ime: Vladimir Ulemek

Funkcija: Voditelj robnih marki

E-mail: vladimir@ultragros.hr

 

Ime: Jasna Jendrijev

Funkcija: Asistentica u odjelu robne marke

E-mail: jasna.jendrijev@ultragros.hr

 

MARKETING

Ime: Žaneta Cvijanović

Funkcija: Voditeljica marketinga

E-mail: zana@ultragros.hr


Ime: Anamaria Huljev Gracin

Funkcija: Asistentica u odjelu marketinga

E-mail: anamaria.huljev@ultragros.hr

 

 

Pošaljite nam upit:

Pravila o zaštiti privatnosti pregledajte ovdje.
Kontaktni podatci prikupljeni preko ovog obrasca neće biti javno objavljeni niti će se koristiti za bilo što drugo, osim za slanje odgovora na Vaš upit!

Pronađite nas na karti: