Kontakt

ULTRA GROS d.o.o. 

 

Adresa: Rudeška cesta 14, 10000 Zagreb

E-mail: ultragros@ultragros.hr

Telefon: +385 1 6055 688, +385 1 6055 679

Fax: +385 1 6055 690

 

UPRAVA DRUŠTVA ULTRA GROS d.o.o.

Ime: Marjo Jukić

Funkcija: Direktor

E-mail: marjo.jukic@ultragros.hr

 

Ime: Ana Trampetić

Funkcija: Poslovna tajnica

E-mail: ultragros@ultragros.hr

 

FINANCIJE I RAČUNOVODSTVO

Ime: Martina Banjac

Funkcija: Voditelj računovodstva i financija

E-mail: martina.banjac@ultragros.hr

 

Ime: Sanja Galetić

Funkcija: Referent za administrativne i komercijalne poslove

E-mail: sanja@ultragros.hr

 

NABAVA

Ime: Anita Poslek

Funkcija: Voditelj nabave

E-mail: anita@ultragros.hr

 

Ime: Ana Matak

Funkcija: Voditelj programa neprehrane/prehrane

E-mail: ana.matak@ultragros.hr

 

Ime: Amir Juhović

Funkcija: Voditelj programa prehrane

E-mail: amir@ultragros.hr

 

Ime: Marina Balen Boros

Funkcija: Mlađi voditelj programa Voće&Povrće/Prehrana

E-mailmarina.balenboros@ultragros.hr

 

Ime: Petra Balija

Funkcija: Asistent u odjelu nabave

E-mail: petra.balija@ultragros.hr

 

ROBNA MARKA I UVOZ

Ime: Vladimir Ulemek

Funkcija: Voditelj robne marke i uvoza

E-mail: vladimir@ultragros.hr

 

Ime: Jasna Jendrijev

Funkcija: Samostalni referent robne marke i uvoza

E-mail: jasna.jendrijev@ultragros.hr

 

MARKETING

Ime: Anamaria Huljev Gracin

Funkcija: Voditeljica marketinga

E-mail: anamaria@ultragros.hr

 

Ime: Klara Miljan

Funkcija: Asistentica u odjelu marketinga

E-mail: klara.miljan@ultragros.hr

Pošaljite nam upit:

Pravila o zaštiti privatnosti pregledajte ovdje.
Kontaktni podatci prikupljeni preko ovog obrasca neće biti javno objavljeni niti će se koristiti za bilo što drugo, osim za slanje odgovora na Vaš upit!

Pronađite nas na karti: