Kontakt

ULTRA GROS D.O.O. 

Adresa: Rudeška cesta 14, 10000 Zagreb

E-mail: ultragros@ultragros.hr

Telefon: +385 1 6055 688, +385 1 6055 679

Fax: +385 1 6055 690

 

UPRAVA DRUŠTVA ULTRA GROS d.o.o.

Ime: Marjo Jukić

Funkcija: Direktor

E-mail: marjo.jukic@ultragros.hr

 

Ime: Ana Trampetić

Funkcija: Tajnica

E-mail: ultragros@ultragros.hr

 

FINANCIJE I RAČUNOVODSTVO

Ime: Sanja Galetić

Funkcija: Administrativni i financijski poslovi

E-mail: sanja@ultragros.hr

 

KOMERCIJALA

Ime: Anita Poslek

Funkcija: Voditelj nabave, marketinga, uvoza i robne marke

E-mail: anita@ultragros.hr

 

NABAVA

Ime: Ana Papac

Funkcija: Voditelj programa neprehrane

E-mail: ana.papac@ultragros.hr

 

Ime: Amir Juhović

Funkcija: Voditelj programa pića

E-mail: amir@ultragros.hr

 

Ime: Marina Balen

Funkcija: Asistentica u odjelu nabave

E-mail: marina.balen@ultragros.hr

 

ROBNA MARKA I UVOZ

Ime: Vladimir Ulemek

Funkcija: Voditelj robnih marki

E-mail: vladimir@ultragros.hr

 

Ime: Jasna Jendrijev

Funkcija: Asistentica u odjelu robne marke

E-mail: jasna.jendrijev@ultragros.hr

 

MARKETING

Ime: Žaneta Cvijanović

Funkcija: Voditeljica marketinga

E-mail: zana@ultragros.hr


Ime: Anamaria Huljev Gracin

Funkcija: Asistentica u odjelu marketinga

E-mail: anamaria.huljev@ultragros.hr

 

 

Pošaljite nam upit:

(*)Zbrojite kako biste poslali poruku

Pronađite nas na karti: